Způsob zaslání zboží zpět

Vrácení zboží u nás probíhá přes službu Zásilkovna. Stačí si u nás vyžádat zaslání štítku pro zpětnou zásilku, vytisknout a zanést do jakékoli pobočky Zásilkovny. Nebo můžete obsluze na pobočce Zásilkovny nahlásit naše ID 99162454 pro zpětnou zásilku a obsluha štítek vytiskne. Vybrat podací místo můžete zde.

Vrácení zboží

Nevhodný dárek? Nesedlo? Nevadí, zboží můžete do 14 dnů vrátit bez udání důvodu. Produkty, které nechcete, pošlete spolu s daňovým dokladem na naši adresu. Je však potřeba, aby bylo zboží nepoškozené, nepoužité, v původním obalu i s původními visačkami. Pro tento účel využijte prosím formulář odstoupení od smlouvy

Výměna zboží

Pokud chcete produkty třeba jen vyměnit např. za jinou barevnou kombinaci, rádi vám vyjdeme vstříc. Stačí jen poslat info e-mailem nebo zavolat, a určitě se domluvíme, jak to provedeme.

Reklamace zboží

Něco není v pořádku a mělo by být? V tomto případě prosím vyplňte reklamační formulář. Zboží, reklamační formulář a daňový doklad pak pošlete na naši adresu. Nejpozději do 30 dnů reklamaci vyřídíme a ozveme se vám.

Adresa VznikloTo.cz

VznikloTo.cz

Napajedla 522/30

669 02 Znojmo

_____________________________

Formulář odstoupení od smlouvy

Formulář reklamace

Chceš To vědět jako první?

Odběr novinek můžete kdykoliv zrušit. Pokud to chcete udělat, stačí odeslat Ne na e-mail to@vznikloto.cz.