Zinkový balzám proti opruzeninám - Jemné pohlazení
  • Zinkový balzám proti opruzeninám - Jemné pohlazení
  • Zinkový balzám proti opruzeninám - Jemné pohlazení

Zinkový balzám proti opruzeninám - Jemné pohlazení

249 Kč
Skladem Počet

Balzám Jemné pohlazení je ideální na ošetření pokožky miminka a ochranu na místech, kde hrozí riziko zapaření. Balzám na pokožce zanechává jemný ochranný film, který ji chrání a zároveň zmírňuje projevy zapaření.

Balzám obsahuje másla a oleje v organické kvalitě (mangové máslo, kokosový olej, olej z meruňkových jadérek), které jsou k pokožce velmi šetrné a zajišťují správnou ochranu před vysušením jemné dětské pokožky.

Balzám je vynikajícím pomocníkem nejen při přebalování, ale i na  ošetření popraskané kůže, akné,  drobných ranek, proleženin, spálenin, omrzlin či ekzémů. Oxid zinečnatý účinně působí i proti oparům (urychluje jejich hojení).

S čím pomůže a co vyřeší?
  • Zklidňuje podrážděnou pokožku
  • Omezuje nepříjemný pocit pálení
  • Odstraňuje zarudnutí kůže
  • Vyživuje a zlepšuje elasticitu pokožky
  • Snadno se aplikuje, stačí použít opravdu malé množství
Pro koho je?

Je vhodný pro miminka od narození (od hmotnosti 3kg).

Jak se zinkový balzám používá?

Malé množství balzámu naneste v tenké vrstvě na  čistou, vysušenou pokožku na místech, kde hrozí riziko zapaření (plenou zakryta pokožka, podpaží, krk).

Při každé výměně pleny je třeba důkladně očistit zadeček dítěte (nejlépe čistou vodou), nechat ho dobře proschnout a použít balzám proti opruzeninám.

Jaké zkušenosti mají ostatní s tímto balzámem se zinkem?
  • Krásně voní 
  • Stačí malé množství, balzám je hustý
Skladování:

Skladujte na suchém, chladném a tmavém místě. Při skladování krému v teplejších podmínkách může dojít k roztavení krému a oddělení olejů od másla, což však nemá vliv na kvalitu výrobku.

Jak je balzám balený?

Krém je balený v plastové dóze s krycím víčkem, která zachová jeho kvalitu.

Množství:

50ml

Složení:

100% přírodní.

Mangifera Indica Seed Butter (mangové máslo - organické), Prunus armeniaca Kernel Oil (olej z meruňkových jadérek - organický, nerafinovaný), Zinc Oxide (oxid zinečnatý bez nanočástic), Cocos nucifera Oil (kokosový olej - organický), Lavandula Angustifolia Oil (esenciální olej Levandule), Anthemis Nobilis Flower Oil (esenciální olej Heřmánek), Tocopherol (přírodní Vitamín E), * Linalool

* Vyskytují se přirozeně v silicích

Tento produkt má speciální hodnocení bezpečnosti požadované pro děti ve věku méně než 3 roky a neobsahuje žádné konzervanty, syntetické parfémy či ropné deriváty.

Co dělá ty zázraky?

Balzám obsahuje másla a oleje v organické kvalitě (mangové máslo, kokosový olej, olej z meruňkových jadérek), které jsou k pokožce velmi šetrné a zajišťují správnou ochranu před vysušením jemné dětské pokožky.

Oxid zinečnatý je velmi dobře známý pro své antibakteriální vlastnosti, ale zároveň neproniká do pokožky a na pokožce vytváří ochranný film, proto je ideální pro ochranu jemné dětské pokožky.

Organické esenciální oleje (Levandule a Heřmánek) mají výrazné protizánětlivé a zklidňující účinky a efektivně doplňují účinky ostatních složek balzámu.

Vitamín E podporuje hojení pokožky a zlepšuje elasticitu kůže.

Výrobce:

Navia

8588006755046