Lepivá báze na kůži a vlasy / Body and Hair Adhesive Gloss
  • Lepivá báze na kůži a vlasy / Body and Hair Adhesive Gloss

Lepivá báze na kůži a vlasy / Body and Hair Adhesive Gloss

199 Kč
Skladem Počet

Lepivá báze na tělo a vlasy SO.nia BareSkin Adhesive Gloss je určená pro opakovanou aplikaci nalepovacích šperků SO.nia.

  • Díky této lepidlové bázi šperky drží na vašem těle i několik dní
  • Báze je vhodná pro všechny typy pleti

Použití: Naneste malé množství lepivé báze na spodní stranu ornamentu a přitiskněte na Vámi zvolené místo. Po aplikaci báze zprůhlední.

Kůže musí být před aplikací čistá a odmaštěná. Při správné aplikaci je ornament odolný vůči vodě a drobnému oděru. Pro aplikaci SO.nia Makeup Art Collection (jednotlivé krystaly) aplikujte lepivou bázi nejprve na očištěnou kůži či vlasy a poté vložte krystaly. Vše nechte zaschnout po dobu 2 minut.

Před aplikací do vlasů, vlasy uhlaďte, aplikujte lak na vlasy pro ochranu a poté aplikujte šperk běžným způsobem. Pro odstranění šperku z vlasů jej pomalu sejměte za glitrový základ (ne krystaly), poté vlasy umyjte, aplikujte kondicionér a mokré vlasy rozčesejte jemným hřebenem.

Před aplikací protřepejte obsah a před prvním použitím proveďte alergický test nanesením malého množství na kůži. Není určeno k vnitřnímu užití, vyhněte se vniknutí přípravku do očí a na poraněnou pokožku. Uchovávejte mimo dosah dětí mladších 3 let.

Způsob uchování: Skladujte v tmavém a suchém prostředí, nevystavujte přímému slunečnímu záření a teplotám pod 6 °C nad 28 °C.
Upozornění:
Lepivá báze není určena k vnitřnímu užití, vyhněte se styku s poraněnou pokožkou. Uchovávejte mimo dosah dětí mladších 3 let.
Obsah:
4 ml
Složení:
Acrylates Copolymer, Water,  Sodium Bicarbonate

Výrobce:

SO.nia

8594198290012

14 dalších produktů ve stejné kategorii: