Bylinkový zubní prášek
  • Bylinkový zubní prášek

Bylinkový zubní prášek

199 Kč
Skladem Počet

Zubní prášek je výborná alternativa ke klasickým zubním pastám. Efektivně čistí zuby a normalizuje pH v ústní dutině, čímž přispívá ke snížení tvorby zubního kazu. Zubní prášek velmi jemně pění, díky čemuž se dostanou jednotlivé složky i na těžko přístupná místa.

Zubní prášek obsahuje mátový, šalvějový a anýzový olej, které mají antibakteriální a protizánětlivé účinky, proto je vhodným doplňkem při každodenní ústní hygieně. Kalciový prášek, bentonitový jíl a mátový prášek jemně čistí bez poškrábání zubní skloviny a osvěžují dech. 

S čím pomůže a co vyřeší?
  • Jemně čistí, ošetřuje a chrání dásně  
  • Vhodný zejména pro citlivé zuby
  • Osvěžuje dech a zlepšuje stav dásní
Pro koho zubní prášek je?

Zubní prášek s bylinkami je pro každého.

Jak se používá?

Naneste malé množství prášku (např. lžičkou) na navlhčený zubní kartáček nebo namočte navlhčený kartáček přímo do prášku. Vyčistěte chrup běžným způsobem. Zubní prášek je možné používat samostatně nebo v kombinaci s vaší oblíbenou zubní pastou a ústní vodou. 

Jaké zkušenosti mají ostatní s tímto zubním práškem?
  • Jednoduchá aplikace 
  • Odstraní i zubní kámen
  • Dásně jsou zdravější
  • Krásně osvěží dech
Skladování:

Pro zachování kvality skladujte na suchém, chladném a tmavém místě. Zabraňte kontaktu se vzdušnou vlhkostí.

Jak je balený?

Zubní prášek je balený v tmavé skleněné dóze s krycím víčkem, díky níž si prášek zachovává kvalitu

Množství:

25g

Složení:

100% přírodní 

Calcium Carbonate (kalciový prášek), bentonit (bentonit jíl), Mentha Piperita Leaf Powder (mátový prášek), Sodium Lauryl Sulfoacetate (jemný tenzid z kokosového oleje), Salvia Officinalis Oil (esenciální olej Šalvěj lékařská), Mentha Piperita Oil (esenciální olej Máta ), Pimpinella anisum Seed Oil (esenciální olej Anýz), *Limonene, *Geraniol, *Linalool

* Vyskytuje se přirozeně v silicích

Tento produkt neobsahuje žádné konzervanty, syntetické parfémy či parabeny a silikony.

Co dělá ty zázraky?

Kalciový prášek má velmi jemné abrazivní účinky, díky čemuž zajišťuje odstranění usazenin z povrchu zubní skloviny.

Bentonitový jíl  je bohatý na minerální látky, detoxikuje prostředí v ústní dutině, a díky svým adsorpčním vlastnostem na sebe velmi účinně navazuje nečistoty. Spolu s kalciovým práškem tak preventivně působí proti vzniku zubního kamene a napomáhají odstraňování skvrn.

Mátový prášek jemně čistí, osvěžuje dech a v kombinaci s esenciálními oleji Máta, Šalvěj a Anýz působí antibakteriálně a protizánětlivě, čímž se snižuje riziko tvorby zánětů. Esenciální oleje (zejména šalvějový) zároveň zmírňují již probíhající zánětlivé procesy.

Výrobce:

Navia

8588006755367

7 dalších produktů ve stejné kategorii: