Zubní prášek - Zářivý úsměv
 • Zubní prášek - Zářivý úsměv

Zubní prášek - Zářivý úsměv

199 Kč
Skladem Počet

Zubní prášek je výborná alternativa ke klasickým zubním pastám. Efektivně čistí zuby a normalizuje pH v ústní dutině, čímž přispívá ke snížení tvorby zubního kazu. Zubní prášek velmi jemně pění, díky čemuž se dostanou jednotlivé složky i na těžko přístupná místa.

 • Důkladně odstraňuje nečistoty a zubní plak, díky černému uhlí 
 • Obsahuje kurkumu, která podporuje čištění a bělení zubů
 • Osvěžuje dech a zlepšuje stav dásní

Klíčovou složkou je aktivní černé uhlí je pro zářivý chrup a důkladné odstranění nečistot a zubního plaku. Díky svým excelentním adsorpčním vlastnostem na sebe dokáže navázat velké množství nečistot - je to silný detoxikátor už v malém množství. Zubní prášek obsahuje také kurkumu, která podporuje čištění a bělení zubů, má antibakteriální, antiseptické a protizánětlivé účinky, čímž zabraňuje rozvoji zánětů .

S čím pomůže a co vyřeší?
 • Jemně čistí, ošetřuje a chrání dásně  
 • Vhodný zejména pro citlivé zuby
 • Osvěžuje dech a zlepšuje stav dásní
Pro koho zubní prášek je?

Zubní prášek s bylinkami je pro každého.

Jak se používá?

Naneste malé množství prášku (např. lžičkou) na navlhčený zubní kartáček nebo namočte navlhčený kartáček přímo do prášku. Vyčistěte chrup běžným způsobem. Zubní prášek je možné používat samostatně nebo v kombinaci s vaší oblíbenou zubní pastou a ústní vodou. 

Jaké zkušenosti mají ostatní s tímto zubním práškem?
 • Jednoduchá aplikace 
 • Odstraní i zubní kámen
 • Dásně jsou zdravější
 • Krásně osvěží dech
Skladování:

Pro zachování kvality skladujte na suchém, chladném a tmavém místě. Zabraňte kontaktu se vzdušnou vlhkostí.

Jak je balený?

Zubní prášek je balený v tmavé skleněné dóze s krycím víčkem, díky níž si prášek zachovává kvalitu

Množství:

25g

Složení:

100% přírodní 

Calcium Carbonate (kalciový prášek), bentonit (bentonit jíl), Activated Charcoal (aktivní černé uhlí), Curcuma Longa Root Powder (kurkuma), Sodium Lauryl Sulfoacetate (jemný tenzid z kokosového oleje), Salvia Officinalis Oil (esenciální olej Šalvěj lékařská), Mentha Piperita Oil (esenciální olej Máta), Cinnamomum zeylanicum Leaf Oil (esenciální olej Skořice), * Limonene, * Geraniol, * Linalool, * Eugenol

* Vyskytuje se přirozeně v silicích

Tento produkt neobsahuje žádné konzervanty, syntetické parfémy či parabeny a silikony.

Co dělá ty zázraky?

Kalciový prášek má velmi jemné abrazivní účinky, díky čemuž zajišťuje odstranění usazenin z povrchu zubní skloviny.

Bentonitový jíl  je bohatý na minerální látky, detoxikuje prostředí v ústní dutině, a díky svým adsorpčním vlastnostem na sebe velmi účinně navazuje nečistoty. Spolu s kalciovým práškem tak preventivně působí proti vzniku zubního kamene a napomáhají odstraňování skvrn.

Aktivní černé uhlí je klíčovou složkou pro zářivý chrup a důkladné odstranění nečistot a zubního plaku. Díky svým excelentním adsorpčním vlastnostem na sebe dokáže navázat velké množství nečistot - je to silný detoxikátor už v malém množství.

Prášek z kurkumy podporuje čištění a bělení zubů, má antibakteriální, antiseptické a protizánětlivé účinky, čímž zabraňuje rozvoji zánětů.

Máta, Šalvěj a Skořice působí antibakteriálně a protizánětlivě, čímž se snižuje riziko tvorby zánětů. Tyto esenciální oleje (zejména šalvějový) zároveň zmírňují již probíhající zánětlivé procesy.

Výrobce:

Navia

8588006755794

6 dalších produktů ve stejné kategorii: