Masážní olej Uvolnění svalů
  • Masážní olej Uvolnění svalů
  • Masážní olej Uvolnění svalů

Masážní olej Uvolnění svalů

229 Kč
Skladem Počet

Ideální masážní olej po cvičení a fyzické námaze na uvolnění svalů. Obsahuje kombinaci organických esenciálních olejů z levandule, eukalyptu a grepu, které uvolňují ztuhlé svaly, mají uklidňující účinek a zmírňují bolesti svalů.

S čím pomůže a co vyřeší?
  • Napomáhá odstraňování odpadních látek z těla
  • Má uklidňující účinek a zmírňuje bolesti svalů 
  • Jednoduše se aplikuje
  • Výborný na masáž chodidel
Pro koho to je?

Tento olej je vhodný pro každou pokožku.

Upozornění: Nepoužívejte tento olej v případě dětí. Koncentrace esenciálních olejů není pro děti do 12 let vhodná.

Jak se používá?

Masáže: Po sprše nebo koupeli rozehřejte malé množství oleje v dlaních a jemně vmasírujte do pokožky celého těla.

Celotělová koupel: 1 lžíci oleje nalijte do vany s teplou vodou.

Koupel nohou: 1 lžičku oleje nalijte do lavoru s teplou vodou a ponořte nohy na 20 minut.

Nenanášejte olej na otevřené rány. Po aplikaci oleje s obsahem citrusových esenciálních olejů se nedoporučuje pobyt na přímém slunci (12 hodin).

Před použitím promíchejte (při skladování v chladnějších podmínkách může docházet k usazení bambuckého oleje kvůli jeho vyšší hustotě, což v žádném případě neovlivňuje kvalitu masážního oleje).

Jaké zkušenosti mají ostatní s tímto olejem?
  • Krásně voní, 
  • Příjemně se roztírá
Skladování:

Pro zachování kvality skladujte na suchém, chladném a tmavém místě.

Jak je olej balený?

Olej je pro zachování kvality balen v tmavé skleněné lahvičce s pumpičkou pro snadné dávkování.

Množství:

50 ml

Složení:

100% přírodní (z toho 62% v organické podobě).

Prunus Amygdalis Dulcis Oil (mandlový olej), Butyrospermum Parkii Oil (organický bambucký olej), Cannabis Sativa Seed Oil (konopný olej – organický), Calendula Officinalis And Helianthus Annuus Seed Oil (macerát měsíčkových květů v organickém slunečnicovém oleji), Lavandula Angustifolia (esenciální olej Levandule), Eucalyptus Globulus Leaf Oil (esenciální olej Eukalyptus), Citrus Grandis Peel Oil  (esenciální olej Grep), Tocopherol (přírodní vitamín E), *Linalool, *Limonene, *Geraniol

*vyskytují se přirozeně v siliciích

Tento produkt neobsahuje žádné konzervanty, syntetické parfémy ani ropné deriváty.

Co dělá ty zázraky?

Esenciální oleje v tomto masážním oleji jsou zvolené a zkombinované na základě jejich analgetických účinků. Analgetika jsou látky, které tlumí bolest. Koncentrace esenciálních olejů je zvolena tak, aby se vzájemně doplňovaly, znásobovaly své účinky (synergický efekt), a aby byl tento olej účinný při zmírňování bolesti svalů, zejména po cvičení a fyzické námaze, a poskytoval úlevu i při mírných bolestech spojených s artritidou.

Princip fungování aromaterapeutických masážních olejů: Esenciální oleje se pomocí nosného oleje dostávají masáží přes pokožku na postižené místo, resp. do krevního oběhu. V dané oblasti mají rychlý terapeutický účinek (lokální efekt). Složky esenciálních olejů v krevním oběhu mají účinek i na nervový a hormonální systém - a tím i na psychiku.

Esenciální olej Levandule je nejpoužívanějším esenciálním olejem s širokou škálou terapeutických vlastností. Využívá se jako analgetikum zejména při artritidě, bolestech svalů a revmatismu. Tlumí zánětlivé procesy a napomáhá hojení ran (popáleniny, jizvy). Kromě toho má také antibakteriální a antifungicidní vlastnosti.

Esenciální olej Eukalyptus je jedním z klasických přírodních léčiv při onemocněních dýchacího systému, ale zároveň je velmi účinný i při zmírňování bolestí svalů. Ochlazuje pokožku, zahřívá a uvolňuje svalstvo.

Esenciální olej Grep dokáže účinně pomoci při unavených a ztuhlých svalech, a to zejména při nadměrném přetížení sportem.

Výrobce:

Navia

85821316

15 dalších produktů ve stejné kategorii: